Чарівні озера (Майдан)

Матеріал з wiki.snig.info - вся інформація про зимовий відпочинок в Україні
Перейти до: навігація, пошук

Чарівні озера (Майдан)

База розташована за 25 км. Від Львова, біля села Майдан Жовківського району на перетині живописних урочищ Майдан та Журі Яворівського національного парку.

Гористо – пересічний тип місцевості, якою характеризується Розточчя в цілому, нагадує знамениті карпатсько – альпійські ландшафти, що славляться серед любителів природи, туристів та спортсменів – аматорів Європи. Європейського лоску і такого ж високого побутово – сервісного рівня надають навчально-тренувальному комплексу "Чарівні озера" сучасні об’єкти відпочинкової структури, що органічно вписані у казково – ошатний ландшафт.

Комплекс розрахований на одночасне проживання 100 чоловік у номерах з відповідним рівнем сервісу та харчування. Любителям активного відпочинку запропонують пішохідні прогулянки навколишніми місцями. На території комплексу розташовані тенісні корти, футбольний, волейбольний та дитячий майданчики.

Особлива пропозиція - оглядові екскурсії унікальним регіоном, яким по крайньому південно- східному відрізку вододільної лінії гряди Розточчя проходить Головний європейський вододіл, що на цій ділянці розмежовує басейни Балтійського (Вісла) та Чорного (Дністер) морів. Любителям спокійного відпочинку доступні рибалка та збирання грибів і ягід, більярдний зал та сауни з басейном, кафе. В комплексі розташовані сучасно обладнаний конференц – зал на 65 місць та навчальна кімната для проведення семінарів і тренінгів. На «Чарівних озерах» ви можете зустріти

Різдво, Новий рік, провести корпоративні зустрічі, а також незабутньо відсвяткувати уродини чи будь-яке інше свято. До бази відпочинку можна доїхати зі Львова маршрутним таксі з вул.. Куліша за маршрутом Львів – Крехів _Жовква – село Майдан. Доставка груп із залізничного та автовокзалу автобусом. Чудового вам відпочинку на «Чарівних озерах» Адреса: Львівська обл. Жовківський район село Майдан, навчально-тренувальний комплекс "Чарівні озера"


Як дістатися до курорту

  • До бази відпочинку можна доїхати зі Львова маршрутним таксі з вул. Куліша за маршрутом Львів–Крехів–Жовква–село


Траси і підйомники

Majdan.jpg
  • Курорт оснащений сніговими гармати, що дозволяє робити штучне засніження.
  • На базі працює ратрак.

Ціни на катання
Витяги
  • Крісельний 420м (2 місний - швидкий)
Відео

Інформація

Медична допомога

Інфраструктура

Проживання

Ресторани, колиби

Магазини

Банкомати

Мобільний зв'язок

Wi-Fi

Спортивний відпочинок - теніс, більярд

Чани, бані і сауни

Клуби

Інструктори гірськолижні школи

Прокати

Ціни

Веб камери


Корисні ресурси