Буковиця

Матеріал з wiki.snig.info - вся інформація про зимовий відпочинок в Україні
Перейти до: навігація, пошук

Буковиця

Гірськолижний комплекс «Буковиця» - один з наймолодших гірськолижних комплексів України. Та попри те, що свою роботу ми розпочали лише на початку 2016 року, нам вже є чим здивувати наших відвідувачів.

Почнемо з того, що гірськолижний спорт у Бориславі має багато гарних традицій та вагомих здобутків. Свого часу на наших теренах виховувалися призери і переможці республіканських та всесоюзних змагань. Тож маємо найважливіше – високопрофесійних фахівців гірськолижного спорту, котрі готові ділитися своїми вміннями та навиками.

Ще однією перевагою ГК «Буковиця» є те, що наш новостворений комплекс користується найсучаснішими та обов'язково сертифікованими за міжнародними стандартами обладнанням та технічними спорудами. В такий спосіб ми забезпечуємо нашим відвідувачам та гостям комфортні та безпечні умови для занять гірськолижним спортом та цікавого, активного відпочинку.

Як дістатися до курорту

  • м.Борислав, вул. Тустановицька 185
  • Координати GPS: N 49°16.068' │ E 23°27.622'

Траси і підйомники

Bukovitsya.gif

На схилах «Буковиці» розташовано три витяги: Doppelmayr, Multilift, Leitner-Poma. Найновіше обладнання використовуємо і для осніження та формування профілю трас.

Система осніження гірськолижного комплексу «Буковиця» - це снігові гармати – SMI, насоси - Caprari, труби - Alvenius, машини для ущільнення снігу (ратрак) – "Prinoth".
Ціни на катання
Витяги
  • Doppelmayr
  • Multilift
  • Leitner-Poma
Відео

Інформація

Медична допомога

Інфраструктура

Проживання


Ресторани, колиби

Магазини

Банкомати

Мобільний зв'язок

Wi-Fi

Спортивний відпочинок - теніс, більярд

Чани, бані і сауни

Клуби

Інструктори гірськолижні школи

Гірськолижна школа

Буковиця: гірськолижна школа в Карпатах.

Активний гірський відпочинок - це спосіб цікаво і з користю для здоров'я провести свята чи відпустку. Такий відпочинок набуває дедалі більшої популярності в Україні. Незабутні краєвиди, свіже гірське повітря та стрімкий спуск по трасі на лижах чи сноуборді, чекають відвідувачів комплексу "Буковиця". На базі гірськолижного комплексу для тих, хто тільки знайомиться з зимовими видами спорту чи має намір покращити свої навички, діє гірськолижна школа. Ми допоможемо зробити ваш відпочинок яскравим, захоплюючим, а головне - безпечним.

Прокати

Оренда спорядження

Буковиця: Прокат гірськолижного спорядження

Гірськолижний курорт "Буковиця" пропонує відвідувачам повноцінний, активний та насичений відпочинок неподалік від курортів Трускавця та Східниці. Карпати зустрінуть гостей неймовірними гірськими краєвидами, а відпочинок у нашому комплексі подарує незабутні враження усій родині, лижникам та сноубордистам з високим рівнем катання, і тим, хто ще зовсім не вміє кататися. Для наших гостей завжди відкритий прокат гірськолижного спорядження. Ми пропонуємо нашим відвідувачам вигідні ціни на лижне спорядження в Карпатах, багато радості та веселощів, можливість добре відпочити й ознайомитися з зимовими видами спорту. Орендуючи спорядження у нашому прокаті, клієнт отримає додаткові бонуси на абонемент. Наші консультанти вправно допоможуть підібрати все необхідне спорядження, індивідуально для кожної людини, а це забезпечить правильне, приємне, і головне - безпечне катання на гірськолижних схилах.

Асортимент та вартість прокату гірськолижного спорядження.

У ГК "Буковиця" гості можуть орендувати як цілий комплект, так і окремі елементи спорядження. У нашому асортименті представлено:

Лижі від відомих світових виробників (Atomic, Dynastar, Fisher, Elan, Head, Nordica, Rossignol, Salomon, Scott) для людей усіх вікових категорій, ваги та зросту.

Сноуборди різних моделей для любителів та досвідчених сноубордистів будь-якого зросту (у тому числі - для високих людей зі зростом вище 190 см) від виробників: Salomon, Head, Burton, Flow, Ride та інших компаній.

Гірськолижні палки, представлені компаніями Leki, Master, Scott, Rossignol, можуть комплектуватися з лижами того ж виробника або використовуватись окремо.

Шоломи від компаній Briko, Red, Rossignol, Carrera, які надійно захистять Вас від можливих травм.

Веб камери

Корисні ресурси